Bądź nieobojętni jak oni!

Bądź nieobojętni jak oni!

W poprzednik roku rozdawali głodnym ciepłą zupę, zaś w tym roku zostanie zorganizowany koncert, recital oraz odbędą się aukcje charytatywne. Jeżeli tylko chcesz możesz dołączyć i pomóc potrzebujący. Ponad 3 tysiące porcji ciepłej zupy zostało wydanej rok temu. Zaś rok bieżący ma okazać się znacznie lepszy od poprzedniego. Organizatorzy akcji HELP FEST tłumacza to w taki sposób:

Pomaganie najsłabszym leży w naszym wspólnym interesie. W ten sposób sprawiamy, że nasz wspólny świat staje się miejscem bardziej przyjaznym i bezpiecznym. Nadchodzi zima… spotkania z przyjaciółmi i rodziną przy domowym ognisku, wspólne ucztowanie, prezenty… A dla biednych? Przynajmniej gorąca zupa.

Podczas tegorocznego „Niezależnego festiwalu ludzi nieobojętnych” będą miały miejsce takie atrakcje jak recital dźwięków, smaków i barw. Zaś dnia 14 listopada 2014 roku, w piątek w restauracji Portofino o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Wojtkiem, z programu „Ugotowani”. Wzięcie udziału w wydarzeniu jest płatne i każda zainteresowana osoba będzie zobowiązana uiścić kwotę rzędu 150 złotych, zaś pary będą miały wejście tańsze o 50 złotych, ponieważ zapłacą tylko 250 złotych. Więcej informacji można uzyskać na Facebookowej stronie. 

Zaś dopiero w sobotę zaczynają się atrakcję pełną gębą, ponieważ to na ten dzień zaplanowano „HELP FEST MUSIC LIVE”, podczas które wystąpią takie zespoły jak:

  • Charlie Monroe
  • The Jammos
  • 10000000 Brothers
  • Semi Dry
  • Tony Jazzu & The Truekings
  • Herba

Zaplanowany został również specjalny występ zespołu Help Fest Brothers & Sisters. Koncert będzie odbywał się w sobotę, 15 listopada 2014 roku i rozpocznie się o godzinie 20:00, w Barze Czystym. Podczas koncertu będzie również przeprowadzana zbiórka charytatywna.

Aukcje charytatywne zostaną również uruchomione za pośrednictwem serwisu allegro.pl, na którym to znajdzie się między innymi piłka z podpisami piłkarzy Pogoni Szczecin. Osoby zaangażowane w wolontariat liczą również na wsparcie firm oraz prywatnych osób. Jeżeli chcecie przyłączyć się do pomagania to wystarczy, że wjedziecie na Fanpage na Facebooku,  albo zapoznacie się z oficjalną stroną internetową. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.