Jakie piłkarz problemy miał Pogoni Szczecin?

Jakie piłkarz problemy miał Pogoni Szczecin?

Mariusz Lewandowski przebywał we Włoszech w mało ciekawych warunkach, ponieważ bardzo mocno odczuł skutki jakie przyniosła ze sobą powódź. 21 letni zawodnik Pogoni Szczecin, który został wypożyczony do zespołu Virtus Entella nie miał innego wyjścia, niżeli opuszczenie swojego mieszkania.

Na swoim profilu, w serwisie Facebooku, zawodnik opisał to jak wygląda cała sytuacja:

Chiavari, w którym mieszkamy, aktualnie jest całe zalane. Pierwsza taka powódź od lat. Wczoraj w nocy wylały rzeki i musieliśmy się szybko ewakuować. Oprócz strat materialnych z Nami wszystko w porządku. Jesteśmy cali i zdrowi.

Warto również wspomnieć o tym, że samochód należący do zawodnika również został zniszczony.

Piłkarz do włoskiej Serie B trafił w okresie letnim tego roku. Jak na razie zespół, w którym gra spisuje się w sposób dosyć przeciętny, ponieważ minęło już 13 kolejek, a zespół ten zajmuje 15 miejsce, na 22 możliwych w stawce. Ponadto nie cieszy fakt, że drużyna posiada tylko dwa punkty przewagi nad strefą barażową oraz trzy nad spadkową.

Polak jak na razie wystąpił w dziewięciu spotkaniach, z czego siedem miało miejsce w podstawowym składzie. Jak na razie nie strzelił on żadnego gola, ale dostał czerwoną kartkę, która wynikła z poprzednich dwóch żółtych, z jednego meczu.

Roczne wypożyczenie zawodnika kosztowało Włochów 100 tysięcy euro.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.