Nowa kamienica na starym mieście!

Nowa kamienica na starym mieście!

Na rogu ulic Kurkowskiej oraz Mściwoja II ma pojawić się w 2016 roku nowy budynek. Jak na razie trwają tam wykopy związane z badania archeologicznymi, ale już niedługo ma to się zmienić. Kamienica ma zostać wybudowana przez firmę Neptun Developer.

14 września 2014 roku, na Bezrzeczu na terenie inwestycji „Zespół Willi Nowowiejska”, odbył się „Piknik w małym gronie”, podczas którego inwestor poinformował o swoich planach związanych z budową nowej kamienicy. Jak na razie na temat samych planów dużo nie wiadomo. Według zapewnień inwestora kamienica ma powstać na Starym Mieście oraz ma zostać oddana do użytku w II kwartale 2014 roku. Jak na razie przedstawiona została wizualizacja kamienicy, ale mimo wszystko Neptun Developer nie chce zdradzać większych szczegółów.

„Piknik w małym gronie” był imprezą, która odbyła się z okazji prezentacji innej inwestycji tego dewelopera. Neptun Developer oprowadzał zaproszonych po nowo wybudowanych budynkach przy ulicy Nowowiejskiej. Fundacja „Sięgajcie gwiazd” dopełniła całe spotkanie wystawą obrazów Rafała Olbińskiego w formie inkografii.

Inwestycja związana z budową osiedla na Nowowiejskiej rozpoczęła się w kwietniu 2013 roku, w najbliższym czasie ma tam powstać 36 mieszkań o powierzchni użytkowe od ponad 100 do ponad 150 metrów kwadratowych. Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2015 roku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.