Wpadnij i dowiedz się czegoś o mediach społecznościowych!

Wpadnij i dowiedz się czegoś o mediach społecznościowych!

20 listopada, o godzinie 17:15, w Barze Czystym zaplanowane zostało już dziesiąte, jubileuszowa spotykanie osób z branży mediów społecznościowych przy piwie. Od 1,5 roku w Szczecinie odbywają się już spotkania zwane Czwartkiem Social Media. W tym tygodniu zagości na nich Maciej Budzich, znany z bloga mediafun.pl.

Tak jak już stało się to tradycją, na spotkaniu będzie można posłuchać trzech prelekcji. Maciej Budzich, autor popularnego bloga o mediach, reklamie oraz marketingu – mediafun.pl, wygłosi jedną z nich, zatytułowaną „Blogerzy/Influencerzy – zakumplować się, wykorzystać czy zrobić biznes?”. Na spotkaniu będzie również Bartosz Filip Malinowski, który może być znany szerszemu gronu z tejże racji, że jest on współzałożycielem think tanku WE the CROWD, będzie opowiadał o tym co marketer może zyskać dzięki crowdfundingowi oraz na odwrót. Zaś prezes agencji interaktywnej z kompetencjami Interactive Software House B-MIND, dyrektor operacyjny Faktium.pl oraz partner startupu Polstars– Krzysztof Cieślak będzie przedstawiał wykład dotyczący tego jaki wpływ na media społecznościowe wywarły urządzenia mobilne.

Kacper Skoczylas, organizator Czwartków Social Media jest bardzo zadowolony z tego w jaki sposób rozwinął się jego projekt. Ponadto cieszy go świadomość tego jak duży wpływ na spotkania mają jego uczestnicy:

Udało mi się w Szczecinie zbudować społeczność, która chce i lubi dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jak patrzę na zdjęcia z poprzednich 9 edycji to widzę uśmiechnięte twarze setek ludzi, którzy na moich spotkaniach poznali swoich obecnych pracodawców, partnerów biznesowych, pracowników, a nawet drugie połówki

Organizator opowiada również o tym jak wyglądają jego plany na przyszłość związane z rozwojem tego typu spotkań:

W przyszłym roku planuję zorganizować czwartki tematyczne. Jednym z tematów, który za mną chodzi od kilku miesięcy to „branża modowa w mediach społecznościowych”. Po rozmowach w sieci wiem, że jest duże zainteresowanie tym tematem. Planuję również kilka warsztatów oraz mniejszych seminariów z mentorami.Wierzę, że da się w Szczecinie organizować wydarzenia branżowe na dużą skalę. Świadomość mieszkańców rośnie z miesiąca na miesiąc. Coraz więcej osób dostrzega zasadność takich spotkań i potrzebę uczestnictwa. Widzę to chociażby po ilości nowych twarzy na każdym kolejnym spotkaniu.

Listopadowe spotkanie będzie odbywać się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, które aktualnie trwa. Aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba uiszczać żadnej opłaty, ale organizator jednak zaleca, aby skorzystać z platformy meeto.co. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.