Antyradio już w Szczecinie

Antyradio już w Szczecinie

Miłośnicy muzyki rockowej zapewne ucieszą się z tegoż, że faktu, że z dniem 15 lutego w Szczecinie zacznie swoje nadawanie Antyradio, którego częstotliwość będzie wynosić 104,9 FM. Antyradio nazywane jest przez wielu ludzi jako niepokorne dziecko eteru, jednak cała ta sytuacja będzie wiązała się również z pewną negatywną kwestią, a mianowicie z tym, że miłośnicy Zet Chilli nie będą w stanie już dłużej go posłuchać.

Antyradio jest najdłużej istniejącą rockową siecią radiową na terenie Polski. Przez ten czas można było słuchać jej w takich miastach jak Warszawa i Kraków oraz na terenie Śląska i w Internecie. Swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku, z racji połączenia Radia 94, które pochodziło z Warszawy i z Radiem Flash, które powstało w Katowicach. Antyradio znane jest z tego, że posiada bezkompromisowy spojrzenie na rzeczywistość, a speakerzy posiadają naprawdę cięty język, a posłuchać można prawdziwego rocka. Poza tematami muzycznymi Antyradio skupia się w swojej działalności w dużej mierze na motoryzacji i ukazywaniu absurdów, które panują w otaczającym nas świecie.

Marcin Jedliński, pełniący rolę szefa programowego Antyradia mówi o tym czym jest Antyradio:

Główna zasada kuchni Antyradia jest taka, że nikt tu nikomu nie mówi, o czym i jak ma mówić… Bo to i tak nic nie da…

Osoby prowadzące Antyradio to:

  • Tomasz Dunowski i Piotr Opoka – są oni bezkompromisowym duetem porankowym, którzy już w swoich pierwszych minutach na audycji są w stanie obśmiać to co znaleźli w porannych gazetach oraz w Internecie.
  • Aleksander „Ostry” Ostrowski – uznawany jest za najostrzejszego, ale jednocześnie za używającego najpiękniejszego języka członka stacji. Jest on wielbicielem motoryzacji oraz zagorzałym fanem rockandrolla.
  • Tomasz Kasprzyk – jest to swoista chodząca encyklopedia rocka, a jednocześnie muzyk, który uwielbia smakować każdego rodzaju rockową nutę
  • Włodzimierz i Joanna Zientarscy – ojciec wraz z córką, którzy są świetnym i wręcz odjechanym motoduetem, dlatego jest to jeden z lepszych wyborów jeżeli chodzi o audycję do posłuchania w samochodzie.
  • Przemysław „Jah Jah” Frankowski – pomysłodawca oraz prowadzący już legendarnej listy przebojów o nazwie „Turbo Top”. Jest on pasjonatem muzyki reggae, przez co czyni go to swoistym obiektem drwin wśród kolegów z pracy, jednak nie poddaje się on i cały czas wita słuchaczy mówiąc „Ave Sista Sista, Ave Brotha Brotha”.
  • Michał Prokopowicz – redaktor naczelny serwisu antyradio.pl oraz miłośnik nowych technologii i rocka
  • Piotr „Makak” Szarłacki – znany jest z tego, że uwielbia wysoką kulturę oraz polskie jabłka, rzeczą której bardzo nie cierpi jest komercyjna papka
  • Łukasz „Ciechan” Ciechański – jeżeli spotkaliście się kiedyś z opinią, że w każdej rockowej kapeli to najbardziej zwariowanym członkiem zespołu jest basista to tutaj macie dowód, że tak właśnie jest.
  • Paweł Chowaniec – z pochodzenia Krakowianin, dlatego też musi ponosić z tego faktu konsekwencje, jego głos swoją dumą przypomina hejnał.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.