Czy wybierzesz szczecińską kopułę?

Czy wybierzesz szczecińską kopułę?

Po raz trzeci Architize, czyli nic innego jak najbardziej znana platforma, która zrzesza profesjonalistów oraz miłośników designu i architektury postanowiło przyznać nagrody A+ dla projektów architektonicznych, które wyróżniają się niezwykłą oryginalnością ,a przy tym są naprawdę funkcjonalne, ponieważ dają możliwość urządzenia przestrzeni. Firma ze Szczecina również została nominowana w tym zestawieniu.

Pośród wielu nominowanych można odnaleźć firmę Freedomes, którą dostrzeżono za sprawą FDomes, czyli specjalnych namiotów sferycznych, które mogą zostać złożone samemu. FDomes to seria, która jest rozwinięciem namiotów sferycznych Freedomes, które pozwoliły niewielkiej firmie ze Szczecina, raptem po 6 latach funkcjonowania zostać liderem rynku jeżeli chodzi o branżę związaną z eventami, a ich produkty były używane do prezentowania takich marek jest Nespresso, Volvo czy Sony. Firma ze Szczecina jest regularnie na Przystanku Woodstock, a ponadto można dostrzec ją również w przypadku projektów charytatywnych takich jak Pomoc Mierzona Kilometrami.

Rafał Gawiński, Marketing Manager Freedomes – Event Structures uważa, że jest to swoista rewolucja:

FDomes dzięki przystępnej cenie, może zmienić perspektywę osób, którym architektura kojarzy się wyłącznie z konstrukcjami sześciennymi – pod tym względem jest innowacją na miarę wynalezienia koła. Zależy nam na tym by zapoczątkować tego typu rewolucję i bardzo pomoże nam w tym nasza nominacja do finału nagród A+, którego jury nie tylko składa z najznamienitszych architektów i designerów, ale też z głosów publiczności, które można oddać na stronie konkursu. Nominacja jest potwierdzeniem tego, że produkty młodej firmy z Szczecina przypadły do gustu gronu najbardziej znanych krytyków w branży, jednak najbardziej zależy nam na powszechnym uznaniu zwykłych ludzi, którzy kochają design i są zainteresowaniu wyjątkową architekturą.

Nagrody A+Awards uznawane są najgłośniejszy konkurs tego typu, w którym można znaleźć projekty, które zostały wybrane przez grono bardzo architektów oraz adwokatów designu, którzy posiadają światową renomę. Powstanie konkurs można też zawdzięczać współpracy z takimi podmiotami jak he Wall Street Journal, WSJ Magazine, Webby Awards i Cool Hunting oraz przeszło 300 światowej sławy architektami, projektami oraz innowatorami i wieloma partnerami medialnymi z całego świata.

A+Awards jest wspierane również przez wiele osobistości z zakresu biznesu, publicystyki czy designu jak chociażby Martha Stewart, Thom Browne czy Amanda Burden, zaś pośród poprzednich zwycięzców i finalistów można odnaleźć takie znane, światowe marki z zakresu architektury i designu jak SOM, Zaha Hadid Architectw, Knoll, BIG, Steelcase czy Ligne Roset.

Każdy chętny może zagłosować na swojego faworyta przy pomocy strony internetowej, a termin głosowania zakończy się 4 kwietnia bieżącego roku. Jeśli macie zamiar wspierać firmę ze Szczecina to dobrym pomysłem byłoby, abyście weszli na stronę konkursową. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.