Jak pomóc dzieciom? Licytując narty Kamila Stocha!

Jak pomóc dzieciom? Licytując narty Kamila Stocha!

Od bardzo wielu lat wielu skoczków narciarskich przyjeżdża do Szczecina ze względu na zaproszenie jakie otrzymują od stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum. Decydują się oni na wzięcie udziału w wielkim Meczu Gwiazd, z które dochód jest przekazywany w ręce fundacji – Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. W tym roku sytuacja powtórzy się ponownie.

Prezes stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum Maciej Sośnicki opowiada o tym jak będzie wyglądał mecz charytatywny:

30 maja w hali Azoty Arena odbędzie się charytatywny mecz w którym obok siatkarzy wybiegną na boisko właśnie skoczkowie. Wstępnie mamy już potwierdzoną grupę skoczków…za wcześnie jeszcze aby mówić o nazwiskach niemniej grupa dzieci z hospicjum, której ufundowaliśmy wyjazd na puchar świata w Zakopanem zawiozła oficjalne zaproszenia do wszystkich skoczków,

Odbyta wycieczka przyniosła ciekawe rezultaty, chociażby warto wspomnieć o przywiezionych nartach, które przekazał Kamil Stoch i umieścił na nich swój autograf, wraz z resztą ekipy, która reprezentuję Polskę w skokach narciarskich. Narty zostaną wystawione na aukcji charytatywnej na portalu allegro i będą one licytowane podczas mistrzostw świata w Falun, które już niedługo mają nadejść.

Prezes stowarzyszenia dodaje również:

To najbardziej odpowiedni moment aby sprzedały się w najlepszej cenie.

Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum postanowiło poza samymi nartami przygotować również inną niespodziankę. W tym samym okresie, w którym będą licytowane narty Kamila Stocha postanowiono również wystawić narty, które należą do Klimka Murańki. Kiedy Klimek miał w 2014 roku 10 lat to skakał na nich na Wielkiej Krokwi i udało mu się osiągnąć wynik 135,5 metra i brakowało mu raptem 4,5 metra, aby dobić do rekordu skoczni. Jakby nie patrzeć to obie te pary nart posiadają naprawdę sporą wartość pod względem kolekcjonerskim.

Dzięki sprzedaży tych nart za jak największa cenę będzie można wesprzeć chore dzieci, które znajdują się w zachodniopomorskim hospicjum. Organizatorzy aukcji liczą na wielką hojność osób, które będą licytowały te narty. Jakby nie patrzeć tutaj każdy grosz się liczy, ponieważ nie idzie to do kieszeni żadnej osoby, która wyda te pieniądze na jakieś dobra dla siebie, a cały dochód zostaje przekazany później na pomoc dzieciom. Dlatego warto wziąć udział w tej licytacji. Aukcja będzie trwała od 19 lutego do 1 marca 2015 roku. Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na tej stronie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.