Kiedy odbędzie się finał szczecińskiego Stand-Upu?

Kiedy odbędzie się finał szczecińskiego Stand-Upu?

Sala wypełniona po brzegi, a na scenie tylko jedna osoba z mikrofonem, której zadaniem jest wywołanie śmiechu wśród wszystkich zebranych. W taki właśnie sposób można by było opisać to wszystko co się dzieje podczas Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Jak w takim razie może wyglądać finał tej imprezy?

Wydarzenie będzie odbywało się 12 kwietnia w Browarze Polskim, a podczas niego wystąpią takie osoby jak Mariusza Kałamaga, znany z Kabaretu Łowcy.B i Marcin Zbigniew Wojciech. Zanim jednak będzie to miało miejsce najpierw do pojedynku staną amatorzy, którzy chcą wygrać tytuł najlepszego kominka Stand-Up’era w Szczecinie.

Współorganizator imprezy Damian Usewicz opowiada co będzie się działo podczas imprezy:

Finaliści przedstawią przygotowane teksty oraz tradycyjnie wezmą udział w grach improwizowanych. Wszystko może się zdarzyć , każdy może wygrać, a wygra ten, który najbardziej rozśmieszy gości Klubu Muzycznego Browar Polski.

Co takiego można wygrać?

12 kwietnia wystąpią sami finaliści Szczecińskiej Ligi Stand-Up, czyli Ci, którzy wzięli udział już w niejednej imprezie organizowanej z racji tychże zmagań.

Damian Usewicz twierdzi, iż wystąpi teraz najlepsza trójka:

Będzie to pojedynek trzech komików amatorów, którzy przez ostatnie kilka miesięcy brali udział w imprezach. Prezentowali swoje monologi, improwizowali i bawili publiczność (czasem lepiej czasem gorzej). Podczas Finału zmierzy się najlepsza trójka. O tym, kto zwycięży zadecyduje publiczność.

Jak się okazuje nagroda jest naprawdę ciekawa. Poza samą sławą, wielkim uznaniem i gratulacjami osoba, która wygra otrzyma nagrodę, która została ufundowana przez Na Maxa Tour, a jest nią wyjazd do Heide Parku.

Pojedynek prowadzących

Podczas ligi Stand-Up trzeba liczyć się z tym, że nie tylko ma tam miejsce sama dobra zabawa, a dzieje się również wiele innych rzeczy jak chociażby walka o to kto zostanie najlepszym prowadzącym, czy będzie nim Damian „Viking” Usewicz czy też Bartek Marciniak? To wszystko rozstrzygnie się już niedługo.

Współorganizator na temat pojedynku wypowiada się w sposób następujący:

Pojedynek będzie polegać na tym, że każdy z prowadzących Ligę przygotowuje na Finał 5 minutowy monolog. Po prezentacji publiczność wybierze, który z nich jest lepszym komikiem. Tym samym kończąc ich konflikt na temat wyższości jednego nad drugim. Oczywiście w formie żartu i zdrowej rywalizacji. Wszystko ku uciesze szczecińskiej publiki, która jak wiadomo jest bardzo wymagająca, ale również najlepszą publiką w Polsce – to mówiłem ja Viking, żeby było wiadomo na kogo głosować.

Występ znanych i lubianych

Hitem wieczoru zapewne będzie występ Mariusza Kałamagi z kabaretu Łowcy.B oraz Marcina Zbigniewa Wojciecha. Elementem nierozerwalnym z Mariuszem jest oczywiście jego żółty sweterek, który zna chyba każda osoba. Artysta posiada naprawdę spore doświadczenie sceniczne i bawi ludzi od wielu lat. Jeśli zaś chodzi o Marcina Zbigniewa Wojciecha to jest on kominkiem, który specjalizuje się w improwizacjach. Na dzień dzisiejszy pracuje on w pełni sił nad swoim programem Stand-Upowym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.