Motoshow w Szczecinie powodem wizytacji Pudziana?

Motoshow w Szczecinie powodem wizytacji Pudziana?

Pole dance, mnóstwo wystawców na halach, możliwość pojeżdżenia rajdowymi samochodami, jedyny taki Monster Truck w Polsce oraz premierowy pokaz najnowszych modeli. Już 10 kwietnia 2015 roku odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w Szczecinie.

Wojciech Miziewicz, organizator Motoshow twierdzi, że aut nie zabraknie:

Hala będzie pełna wystawców, pełna aut właściwie. W tym roku stawiamy na sport i zdrowie

Można by pokusić się o stwierdzenie, że Motoshow rozpoczyna sezon motoryzacyjny na terenie województwa zachodniopomorskiego. Czego mogą oczekiwać zainteresowani?

Taniec na rurze podczas wieczoru z premierami

Wielka impreza motoryzacyjna zacznie się 10 kwietnia, gdy będzie miał miejsce Wieczór Premier. To właśnie wtedy będzie można zobaczyć naprawdę dużą ilość modeli aut. Zainteresowane osoby będą mogły zdecydować się na przejażdżkę za pomocą niezwykle dynamicznych pojazdów, bądź też pojeździć największym Monster Truckiem w Polsce. Nie zabraknie innych niesamowitych wrażeń jak chociażby pokaz tańców Pole Dance.

Klaudia Batowska organizatorka zawodów opowiada o tym czym jest Pole Dance:

Pole Dance to połączenie akrobacji, fantastycznych figur i sportu siłowego. W piątek pokaz będzie artystyczny, w sobotę zaś odbędzie się konkurs amatorski.

W pokazie ma uczestniczyć 20 zawodniczek, które zostały dobrane zależnie od poziomów.

Wizyta Pudziana w Szczecinie

Od 10 do 18, 11 oraz 12 kwietnia podczas zwiedzania będzie można zobaczyć pokazy stuntu motocyklowego, drifftu samochodowego, freestyle motocross, występ rapera Soboty, Zawody Car Audio o Puchar Marszałka oraz Zawody Siłaczy, na których będzie sam Mariusz Pudzianowski. W zawodach będą uczestniczyli pracownicy branży motoryzacyjnej, a Mistrz Świata będzie się im bacznie przyglądał. Zawody będą miały miejsce w niedzielę. Warto zauważyć, że przewidziana jest również konkurencja dla publiki.

Będzie można zobaczyć stoiska, na których oferty prezentować będą delearzy samochodów użytkowych, osobowych, przyczep kempingowych i towarowych, motocykli oraz kamperów. Oczywiście nie będzie brakowało też firm z branż tuningu i car audio.

Cel charytatywny

Warto zauważyć, że w ramach Motoshow Szczecin będzie odbywała się również akcja zbierania funduszy dotycząca zakupu nowego samochodu dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Kinga Krzywicka prezes hospicjum twierdzi, że pojazd jest potrzebny:

Potrzebny jest nam nowy samochód, który wymieni nasz najstarszy pojazd w hospicjum.

Pod opieką hospicjum jest aktualnie przeszło 50 dzieci z całego regionu Pomorza Zachodniego, z czego aż 42 pochodzą ze Szczecina.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą zdecydować się na licytację przejażdżki z rajdowcem Łukaszem Michaliną, bądź Monster Truckiem dzięki stronie internetowej targów. 

Łukasz Michalina opowiada o tym jak będzie wyglądała przejażdżka:

Będziemy mieli specjalny tor, po którym będziemy jeździć. Osoby, które wygrają licytację usiądą obok mnie, w fotelu pilota

Dlatego można tutaj mówić o naprawdę niesamowitej okazji, dzięki której będzie można odczuć dawkę adrenaliny, która jest chlebem codziennym kierowców rajdowych. Organizatorzy imprezy mają nadzieję, że uda im się zgromadzić na imprezie blisko 40 tysięcy osób.

Motocykle do zbierania krwi

Kub Cruiser Szczecin na imprezie Motoshow zdecydował się na zorganizowanie przejazdu motocyklami przez miasto pod halę Międzynarodowych Targów Szczecińskich, a tam ma stacjonować autobus do pobierania krwi. Wszyscy głodni będą mogli również nasilić swoje żołądki dzięki grochówce, którą otrzymają od motocyklistów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.