Sklep budowlany, który jest inny niż wszystkie

Sklep budowlany, który jest inny niż wszystkie

Pierwszy taki sklep na terenie województwa Zachodniopomorskiego, zaś już siódmy powstały w Polsce. Już od 12 marca swoje funkcjonowanie rozpoczął sklep-skład budowlany Bricoman.

Jest to całkowicie nowy obiekt, który może się pochwalić powierzchnią całkowitą rzędu 8 tysięcy metrów kwadratowych, a został on umiejscowiony na działce, która liczy ponad 2 hektary. Powierzchnia związana z placem na materiały budowlane jest ponad dwukrotnie większa niżeli innego rodzaju sklepy tego typu należące do sieci Bricoman. Klienci będą mogli ponadto skorzystać z przeszło 192 miejsc do parkowania.

Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska twierdzi, że Szczecin jest bardzo ważnym ośrodkiem z punktu widzenia firmy:

Inwestycja w Szczecinie, jednym z większych ośrodków w pobliżu granicy niemieckiej, który położony jest na przecięciu ważnych szlaków handlowych, wpisuje się w naszą strategię rozwoju na najbliższe lata. Nasze markety chcemy sukcesywnie otwierać w największych miastach Polski. Cieszę się, że możemy zaproponować naszą ofertę mieszkańcom Szczecina. Towary w naszym sklepie-składzie są dostępne „od ręki” w dużych ilościach, a wśród szerokiego asortymentu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Poza samą niezwykle bogatą gamą produktów budowlanych, które zostaną poszerzone o lokalne marki i artykuły przeznaczone dla profesjonalistów, wszyscy klienci będą mieli prawo do skorzystania chociażby z rozwiązań samoobsługowych pokroju Click&Collect. Tego typu opcja daje możliwość złożenia zamówienia online czy też przez telefon. Potem istnieje możliwość samodzielnego odebrania przygotowanego dla niego produktów w sklepie-składzie. Bricoman, na życzenie klienta jest w stanie dostarczyć je pod wskazany adres. Każdy z mieszkańców Szczecina będzie ponadto posiadał możliwość skorzystania z rozwiązani pokroju „Drive-In”, dzięki któremu będą mogli oni wjechać na plac z materiałami budowlanymi i zorganizować załadunek towarów na auta i uiszczenie płatności. Podczas wiosny, na powierzchni parkingu sklepu Bricoman ma zostać uruchomiona wypożyczalnia narzędzi i maszyn budowlanych firmy Boels.

Sklepy prowadzą również bardzo mocno zakrojoną sprzedaż w internecie. Dzięki sklepowi internetowemu Bricoman.pl można skorzystać z przeszło 18 tysięcy pozycji asortymentowych, a dodatkowo każda osoba, która będzie miała taką ochotę będzie mogła skorzystać z informacji dotyczących tego czy dane produkty są dostępne w poszczególnym sklepie czy też nie. Każde z zamówień klient może złożyć przy pomocy internetu, czy przez telefon.

Sklep zatrudnia 65 osób, rekrutacje pracownicze prowadził w ramach współpracy z Urzędem Pracy w Szczecinie. Obiekt handlowy znajduje się przy ulicy Białowskiej 1. Będzie można skorzystać z jego usług od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 21:00, zaś w sobotę od 6:30 do 20:00, a jeżeli chodzi o niedzielę to od 9:00 do 18:00. Wszystkie osoby zainteresowane kupnem mebli czy elementów budowlanych i okołobudowlanych na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Widać, że pod tym względem Szczecin bardzo się rozwija, a w planach jest coraz więcej tego typu obiektów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.