W Szczecinie odbędą się pierwsze zawody w jedzeniu pizzy!

W Szczecinie odbędą się pierwsze zawody w jedzeniu pizzy!

9 luty to Międzynarodowy Dzień Pizzy. Dlatego też pizzeria Pizza Me Gusta postanowiła, że zorganizuje w ten dzień zawody, podczas których będzie można sprawdzić się z innymi w tym kto zje więcej pizzy w krótszym czasie.

Bartosz Orecki z restauracji Pizza Me Gusta opowiada o tym dlaczego firma zdecydowała się na organizację takiego wydarzenia:

W poniedziałek, 9 lutego przypada święto pizzy, z okazji tej w naszym lokalu przy ulicy 5 Lipca 36a rusza turniej o Puchar Me Gusty! Zawsze chcieliśmy zorganizować coś na kształt amerykańskich zawodów w jedzeniu i wyłonić Polskiego Takeru Kobayashi Poszukujemy 16 śmiałków, którzy podejmą się wyzwania jedzenia pizzy na czas.

Samo wydarzenie będzie podzielone na kilka różnych etapów, a będzie ono polegało na tym, aby zjeść jak największą ilość pizzy na czas. Zadaniem zawodników będzie mierzenie się w pojedynkach jeden na jednego. Osoba, która pokona pokona wszystkich zostanie zwycięzcą. Wszystkie pojedynki mają się odbywać w poniedziałki o godzinie 19. Cały turniej będzie odbywał się 9, 16 i 23 lutego, zaś 2 marca będą miały miejsce już dwa różne starcia związane z 1/8finału.

Bartosz Orecki jest pozytywnie nastawiony do całego wydarzenia:

Zapraszajcie znajomych, będziemy kibicować, jeść pyszną pizze i dobrze się bawić!

W jaki sposób zapisać się na turniej?

Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem maila:

[email protected]

Pisząc maila, trzeba zapamiętać, aby w tytule widniał napis „Zawody 2015”. Ponadto powinno się również dodać coś od siebie i opisać swoje zamiłowanie do pizzy. Wpisowe wynosi w tym przypadku 20 złotych i pozwoli każdemu czempionowi na zjedzenie od 1 do 4 gigantów.

Pan Bartosz opowiada, że będzie więcej nagród:

Dodatkowe atrakcje to gloria chwały, dyplom, pamięć potomnych i zdjęcie w loży zwycięzców Pizza me Gusta!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.